ESR18EZPF3832
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR18EZPF3832 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESR18EZPF3832
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 38.3K OHM 1% 1/2W 1206
Podatkovni listi: ESR18EZPF3832.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ESR18EZPF3832
Številka dela ESR18EZPF3832 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 38.3K OHM 1% 1/2W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3707603 pcs Podatkovni list ESR18EZPF3832.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija ESR Odpornost 38.3 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 38.3 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film