ESR18EZPJ241
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR18EZPJ241 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESR18EZPJ241
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 240 OHM 5% 1/2W 1206
Podatkovni listi: ESR18EZPJ241.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESR18EZPJ241
Številka dela ESR18EZPJ241 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 240 OHM 5% 1/2W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2958612 pcs Podatkovni list ESR18EZPJ241.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija ESR Odpornost 240 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena RHM240ICT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 240 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film