ESR18EZPJ302
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR18EZPJ302 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESR18EZPJ302
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 3K OHM 5% 1/2W 1206
Podatkovni listi: ESR18EZPJ302.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ESR18EZPJ302
Številka dela ESR18EZPJ302 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 3K OHM 5% 1/2W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3884842 pcs Podatkovni list ESR18EZPJ302.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija ESR Odpornost 3 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)