ESR18EZPJ825
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR18EZPJ825 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESR18EZPJ825
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 8.2M OHM 5% 1/2W 1206
Podatkovni listi: ESR18EZPJ825.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ESR18EZPJ825
Številka dela ESR18EZPJ825 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 8.2M OHM 5% 1/2W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3427110 pcs Podatkovni list ESR18EZPJ825.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija ESR Odpornost 8.2 MOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena RHM8.2MITR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 8.2 MOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film