ESR25JZPF1504
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR25JZPF1504 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESR25JZPF1504
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 1.5M OHM 1% 2/3W 1210
Podatkovni listi: ESR25JZPF1504.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESR25JZPF1504
Številka dela ESR25JZPF1504 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 1.5M OHM 1% 2/3W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1062538 pcs Podatkovni list ESR25JZPF1504.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija ESR Odpornost 1.5 MOhms
Moč (Watts) 0.667W, 2/3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 1.5 MOhms ±1% 0.667W, 2/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film