ESR25JZPJ330
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR25JZPJ330 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESR25JZPJ330
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 33 OHM 5% 2/3W 1210
Podatkovni listi: ESR25JZPJ330.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ESR25JZPJ330
Številka dela ESR25JZPJ330 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 33 OHM 5% 2/3W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1443895 pcs Podatkovni list ESR25JZPJ330.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija ESR Odpornost 33 Ohms
Moč (Watts) 0.667W, 2/3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena RHM33AXTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 33 Ohms ±5% 0.667W, 2/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film