ICP-S1.8TN
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ICP-S1.8TN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ICP-S1.8TN
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka FUSE BRD MNT 1.8A 50VAC/VDC 2SMD
Podatkovni listi: ICP-S1.8TN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ICP-S1.8TN
Številka dela ICP-S1.8TN Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis FUSE BRD MNT 1.8A 50VAC/VDC 2SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3973 pcs Podatkovni list ICP-S1.8TN.pdf
Voltage Rating - DC 50V Voltage Rating - AC 50V
Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.098" W x 0.079" H (3.00mm x 2.50mm x 2.00mm) Serija ICP-S
Odzivni čas Fast Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2-SMD, J-Lead Druga imena ICP-S1.8TNCT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Vrsta varovalk Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC hladna upornost 0.032 Ohms
Trenutna ocena 1.8A Barva -