KTR18EZPF7320
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KTR18EZPF7320 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KTR18EZPF7320
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 732 OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: KTR18EZPF7320.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KTR18EZPF7320
Številka dela KTR18EZPF7320 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 732 OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2642134 pcs Podatkovni list KTR18EZPF7320.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija KTR Odpornost 732 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena RHM732AITR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 732 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film Sestava Thick Film