KTR25JZPF3002
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KTR25JZPF3002 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KTR25JZPF3002
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 30K OHM 1% 1/3W 1210
Podatkovni listi: KTR25JZPF3002.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KTR25JZPF3002
Številka dela KTR25JZPF3002 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 30K OHM 1% 1/3W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1029630 pcs Podatkovni list KTR25JZPF3002.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija KTR Odpornost 30 kOhms
Moč (Watts) 0.333W, 1/3W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena RHM1116DKR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 30 kOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film Sestava Thick Film