LTR100JZPF1R00
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LTR100JZPF1R00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LTR100JZPF1R00
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 1 OHM 2W 2512 WIDE
Podatkovni listi: LTR100JZPF1R00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LTR100JZPF1R00
Številka dela LTR100JZPF1R00 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 1 OHM 2W 2512 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 382871 pcs Podatkovni list LTR100JZPF1R00.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Serija LTR Odpornost 1 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Druga imena LTR100JZPF1R00TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 1 Ohms ±1% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film