LTR18EZPF1331
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LTR18EZPF1331 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LTR18EZPF1331
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 1.33K OHM 3/4W 1206 WIDE
Podatkovni listi: LTR18EZPF1331.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LTR18EZPF1331
Številka dela LTR18EZPF1331 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 1.33K OHM 3/4W 1206 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3290118 pcs Podatkovni list LTR18EZPF1331.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0612 (1632 Metric) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Serija LTR Odpornost 1.33 kOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Druga imena RHM1.33KYTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 1.33 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film