LTR18EZPJ914
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LTR18EZPJ914 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LTR18EZPJ914
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 910K OHM 3/4W 1206 WIDE
Podatkovni listi: LTR18EZPJ914.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LTR18EZPJ914
Številka dela LTR18EZPJ914 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 910K OHM 3/4W 1206 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4052563 pcs Podatkovni list LTR18EZPJ914.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0612 (1632 Metric) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Serija LTR Odpornost 910 kOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 1206 (3216 Metric), 0612 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 910 kOhms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film