LTR50UZPF62R0
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LTR50UZPF62R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LTR50UZPF62R0
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 62 OHM 1W 2010 WIDE
Podatkovni listi: LTR50UZPF62R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LTR50UZPF62R0
Številka dela LTR50UZPF62R0 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 62 OHM 1W 2010 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 552320 pcs Podatkovni list LTR50UZPF62R0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Serija LTR Odpornost 62 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Druga imena RHM62ACTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 62 Ohms ±1% 1W Chip Resistor Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film