LTR50UZPJ1R5
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LTR50UZPJ1R5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LTR50UZPJ1R5
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 1.5 OHM 1W 2010 WIDE
Podatkovni listi: LTR50UZPJ1R5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LTR50UZPJ1R5
Številka dela LTR50UZPJ1R5 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 1.5 OHM 1W 2010 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 827047 pcs Podatkovni list LTR50UZPJ1R5.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Serija LTR Odpornost 1.5 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 2010 (5025 Metric), 1020 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 1.5 Ohms ±5% 1W Chip Resistor Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film