MCH155A110JK
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LAPIS Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCH155A110JK
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka CAP CER 11PF 50V C0G/NP0 0402
Podatkovni listi: MCH155A110JK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MCH155A110JK
Številka dela MCH155A110JK Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis CAP CER 11PF 50V C0G/NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4541 pcs Podatkovni list MCH155A110JK.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 511-1033-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 11pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 11pF Aplikacije General Purpose