MCR004YZPF4701
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
MCR004YZPF4701 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCR004YZPF4701
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 4.7K OHM 1% 1/32W 01005
Podatkovni listi: MCR004YZPF4701.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MCR004YZPF4701
Številka dela MCR004YZPF4701 Proizvajalec Rohm Semiconductor
Opis RES SMD 4.7K OHM 1% 1/32W 01005 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5723 pcs Podatkovni list MCR004YZPF4701.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.03W, 1/32W
Napetost - razčlenitev 01005 Debelina (maks.) ±250ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Serija MCR
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 01005 (0402 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca MCR004YZPF4701 Višina - sedež (maks.) 0.006" (0.15mm)
Lastnosti - FIFO's 2
Razširjen opis 4.7k Ohm ±1% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Thick Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1%
Opis RES SMD 4.7K OHM 1% 1/32W 01005 Premaz, tip ohišja Thick Film