MCR006YRTJ204
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR006YRTJ204 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCR006YRTJ204
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 200K OHM 5% 1/20W 0201
Podatkovni listi: 1.MCR006YRTJ204.pdf2.MCR006YRTJ204.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCR006YRTJ204
Številka dela MCR006YRTJ204 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 200K OHM 5% 1/20W 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5024667 pcs Podatkovni list 1.MCR006YRTJ204.pdf2.MCR006YRTJ204.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±250ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0201 Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija MCR Odpornost 200 kOhms
Moč (Watts) 0.05W, 1/20W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena RHM200KCCTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.010" (0.26mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 200 kOhms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film