MCR006YRTJ620
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
MCR006YRTJ620 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCR006YRTJ620
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 62 OHM 5% 1/20W 0201
Podatkovni listi: 1.MCR006YRTJ620.pdf2.MCR006YRTJ620.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MCR006YRTJ620
Številka dela MCR006YRTJ620 Proizvajalec Rohm Semiconductor
Opis RES SMD 62 OHM 5% 1/20W 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4874 pcs Podatkovni list 1.MCR006YRTJ620.pdf2.MCR006YRTJ620.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.05W, 1/20W
Napetost - razčlenitev 0201 Debelina (maks.) ±250ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija MCR
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0201 (0603 Metric)
Druga imena RHM62CCTR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca MCR006YRTJ620
Višina - sedež (maks.) 0.010" (0.26mm) Lastnosti -
FIFO's 2 Razširjen opis 62 Ohm ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5% Opis RES SMD 62 OHM 5% 1/20W 0201