MCR006YZPF71R5
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR006YZPF71R5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCR006YZPF71R5
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 71.5 OHM 1% 1/20W 0201
Podatkovni listi: MCR006YZPF71R5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MCR006YZPF71R5
Številka dela MCR006YZPF71R5 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 71.5 OHM 1% 1/20W 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5626 pcs Podatkovni list MCR006YZPF71R5.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±250ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0201 Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija MCR Odpornost 71.5 Ohms
Moč (Watts) 0.05W, 1/20W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena Q8958847AAB
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.010" (0.26mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 71.5 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film