MCR01MRTF2102
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR01MRTF2102 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCR01MRTF2102
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 21K OHM 1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: 1.MCR01MRTF2102.pdf2.MCR01MRTF2102.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCR01MRTF2102
Številka dela MCR01MRTF2102 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 21K OHM 1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15215045 pcs Podatkovni list 1.MCR01MRTF2102.pdf2.MCR01MRTF2102.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija MCR Odpornost 21 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena RHM21KCDCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 21 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film