MCR03ERTF2800
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR03ERTF2800 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCR03ERTF2800
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 280 OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: MCR03ERTF2800.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCR03ERTF2800
Številka dela MCR03ERTF2800 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 280 OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15614540 pcs Podatkovni list MCR03ERTF2800.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija MCR Odpornost 280 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena RHM280CFCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 280 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film