MCR03EZPJ115
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR03EZPJ115 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCR03EZPJ115
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 1.1M OHM 5% 1/10W 0603
Podatkovni listi: MCR03EZPJ115.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MCR03EZPJ115
Številka dela MCR03EZPJ115 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 1.1M OHM 5% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4432 pcs Podatkovni list MCR03EZPJ115.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija MCR Odpornost 1.1 MOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena RHM1.1MGTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 1.1 MOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film