MCR100JZHFL2R00
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
MCR100JZHFL2R00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCR100JZHFL2R00
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 2 OHM 1% 1W 2512
Podatkovni listi: MCR100JZHFL2R00.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MCR100JZHFL2R00
Številka dela MCR100JZHFL2R00 Proizvajalec Rohm Semiconductor
Opis RES SMD 2 OHM 1% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4892 pcs Podatkovni list MCR100JZHFL2R00.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 1W
Napetost - razčlenitev 2512 Debelina (maks.) ±250ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) Serija MCR
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 2512 (6432 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca MCR100JZHFL2R00 Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 FIFO's 2
Razširjen opis 2 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1%
Opis RES SMD 2 OHM 1% 1W 2512 Premaz, tip ohišja Thick Film