MCR100JZHJ330
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR100JZHJ330 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCR100JZHJ330
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 33 OHM 5% 1W 2512
Podatkovni listi: MCR100JZHJ330.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MCR100JZHJ330
Številka dela MCR100JZHJ330 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 33 OHM 5% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4779 pcs Podatkovni list MCR100JZHJ330.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Serija MCR Odpornost 33 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena RHM33BCTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 33 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film