MCR100JZHJ391
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR100JZHJ391 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCR100JZHJ391
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 390 OHM 5% 1W 2512
Podatkovni listi: MCR100JZHJ391.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCR100JZHJ391
Številka dela MCR100JZHJ391 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 390 OHM 5% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1599741 pcs Podatkovni list MCR100JZHJ391.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Serija MCR Odpornost 390 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena RHM390BCCT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 390 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film