MCR10ERTF2400
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR10ERTF2400 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCR10ERTF2400
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 240 OHM 1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: MCR10ERTF2400.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCR10ERTF2400
Številka dela MCR10ERTF2400 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 240 OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7983980 pcs Podatkovni list MCR10ERTF2400.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija MCR Odpornost 240 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena RHM240CHCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 240 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film