MCR10ERTFL4R70
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR10ERTFL4R70 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCR10ERTFL4R70
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 4.7 OHM 1% 1/8W 0805
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije MCR10ERTFL4R70
Številka dela MCR10ERTFL4R70 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 4.7 OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5948 pcs Podatkovni list
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±250ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija MCR Odpornost 4.7 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena MCR10ERTF4R70
RHM4.70CITR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 4.7 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film