MCR10ERTJ2R7
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR10ERTJ2R7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCR10ERTJ2R7
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 2.7 OHM 5% 1/8W 0805
Podatkovni listi: MCR10ERTJ2R7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCR10ERTJ2R7
Številka dela MCR10ERTJ2R7 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 2.7 OHM 5% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9811168 pcs Podatkovni list MCR10ERTJ2R7.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija MCR Odpornost 2.7 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena RHM2.7CPCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 2.7 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film