MCR10EZHF5361
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
MCR10EZHF5361 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCR10EZHF5361
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 5.36K OHM 1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: MCR10EZHF5361.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MCR10EZHF5361
Številka dela MCR10EZHF5361 Proizvajalec Rohm Semiconductor
Opis RES SMD 5.36K OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5418 pcs Podatkovni list MCR10EZHF5361.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.125W, 1/8W
Napetost - razčlenitev 0805 Debelina (maks.) ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija MCR
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Druga imena RHM5.36KCTR delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca MCR10EZHF5361
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti -
FIFO's 2 Razširjen opis 5.36k Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1% Opis RES SMD 5.36K OHM 1% 1/8W 0805