MCR10EZHFL2R20
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR10EZHFL2R20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCR10EZHFL2R20
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 2.2 OHM 1% 1/4W 0805
Podatkovni listi: MCR10EZHFL2R20.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MCR10EZHFL2R20
Številka dela MCR10EZHFL2R20 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 2.2 OHM 1% 1/4W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4547 pcs Podatkovni list MCR10EZHFL2R20.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±250ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija MCR Odpornost 2.2 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena RHM2.20CCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 2.2 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film