MCR10EZPF47R0
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
MCR10EZPF47R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCR10EZPF47R0
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 47 OHM 1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: MCR10EZPF47R0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MCR10EZPF47R0
Številka dela MCR10EZPF47R0 Proizvajalec Rohm Semiconductor
Opis RES SMD 47 OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4332 pcs Podatkovni list MCR10EZPF47R0.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.125W, 1/8W
Napetost - razčlenitev 0805 Debelina (maks.) ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija MCR
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Druga imena RHM47.0CRTR delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca MCR10EZPF47R0
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
FIFO's 2 Razširjen opis 47 Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1% Opis RES SMD 47 OHM 1% 1/8W 0805