MCR10EZPJ131
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR10EZPJ131 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCR10EZPJ131
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 130 OHM 5% 1/8W 0805
Podatkovni listi: MCR10EZPJ131.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MCR10EZPJ131
Številka dela MCR10EZPJ131 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 130 OHM 5% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5375 pcs Podatkovni list MCR10EZPJ131.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija MCR Odpornost 130 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena RHM130ARTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 130 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film