MCR18ERTF6653
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
MCR18ERTF6653 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCR18ERTF6653
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 665K OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: 1.MCR18ERTF6653.pdf2.MCR18ERTF6653.pdf3.MCR18ERTF6653.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MCR18ERTF6653
Številka dela MCR18ERTF6653 Proizvajalec Rohm Semiconductor
Opis RES SMD 665K OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4907 pcs Podatkovni list 1.MCR18ERTF6653.pdf2.MCR18ERTF6653.pdf3.MCR18ERTF6653.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.25W, 1/4W
Napetost - razčlenitev 1206 Debelina (maks.) ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Serija MCR
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Druga imena RHM665KCJTR delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca MCR18ERTF6653
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti -
FIFO's 2 Razširjen opis 665k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1% Opis RES SMD 665K OHM 1% 1/4W 1206