MCR18EZHF6340
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR18EZHF6340 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCR18EZHF6340
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 634 OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: MCR18EZHF6340.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MCR18EZHF6340
Številka dela MCR18EZHF6340 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 634 OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4695 pcs Podatkovni list MCR18EZHF6340.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija MCR Odpornost 634 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena RHM634FTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 634 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film