MCR25JZHJ683
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR25JZHJ683 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCR25JZHJ683
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 68K OHM 5% 1/4W 1210
Podatkovni listi: MCR25JZHJ683.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MCR25JZHJ683
Številka dela MCR25JZHJ683 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 68K OHM 5% 1/4W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4856 pcs Podatkovni list MCR25JZHJ683.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija MCR Odpornost 68 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena RHM68KBETR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 68 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film