MCR25JZHJ910
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR25JZHJ910 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCR25JZHJ910
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 91 OHM 5% 1/4W 1210
Podatkovni listi: MCR25JZHJ910.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCR25JZHJ910
Številka dela MCR25JZHJ910 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 91 OHM 5% 1/4W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4161808 pcs Podatkovni list MCR25JZHJ910.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija MCR Odpornost 91 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena RHM91BETR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 91 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film