MCR25JZHJLR62
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR25JZHJLR62 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCR25JZHJLR62
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES 0.62 OHM 5% 1/2W 1210
Podatkovni listi: MCR25JZHJLR62.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MCR25JZHJLR62
Številka dela MCR25JZHJLR62 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES 0.62 OHM 5% 1/2W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5565 pcs Podatkovni list MCR25JZHJLR62.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija MCR Odpornost 620 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 620 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film