MCR50JZHFLR120
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR50JZHFLR120 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCR50JZHFLR120
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES 0.12 OHM 1% 1/2W 2010
Podatkovni listi: MCR50JZHFLR120.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCR50JZHFLR120
Številka dela MCR50JZHFLR120 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES 0.12 OHM 1% 1/2W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 471584 pcs Podatkovni list MCR50JZHFLR120.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient 200/ +600ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija MCR Odpornost 120 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena RHM.12UCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 120 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film