MCR50JZHJ112
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR50JZHJ112 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCR50JZHJ112
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 1.1K OHM 5% 1/2W 2010
Podatkovni listi: MCR50JZHJ112.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MCR50JZHJ112
Številka dela MCR50JZHJ112 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 1.1K OHM 5% 1/2W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5899 pcs Podatkovni list MCR50JZHJ112.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija MCR Odpornost 1.1 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena RHM1.1KBGCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 1.1 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film