MNR04M0APJ680
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR04M0APJ680 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MNR04M0APJ680
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES ARRAY 4 RES 68 OHM 0804
Podatkovni listi: MNR04M0APJ680.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MNR04M0APJ680
Številka dela MNR04M0APJ680 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES ARRAY 4 RES 68 OHM 0804 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4658 pcs Podatkovni list MNR04M0APJ680.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Serija MNR Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 68
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0804, Convex, Long Side Terminals Druga imena MNR04680RTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število uporov 4
Število zatičev 8 Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.018" (0.45mm) natančen opis 68 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals