MNR14ERAPJ101
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR14ERAPJ101 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MNR14ERAPJ101
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES ARRAY 4 RES 100 OHM 1206
Podatkovni listi: 1.MNR14ERAPJ101.pdf2.MNR14ERAPJ101.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MNR14ERAPJ101
Številka dela MNR14ERAPJ101 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES ARRAY 4 RES 100 OHM 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5279 pcs Podatkovni list 1.MNR14ERAPJ101.pdf2.MNR14ERAPJ101.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija MNR Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 100
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Druga imena MNR14ERAPJ101-ND
RHM1594TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število uporov 4
Število zatičev 8 Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) natančen opis 100 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals