MNR34J5ABJ511
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR34J5ABJ511 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MNR34J5ABJ511
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES ARRAY 4 RES 510 OHM 2012
Podatkovni listi: MNR34J5ABJ511.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MNR34J5ABJ511
Številka dela MNR34J5ABJ511 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES ARRAY 4 RES 510 OHM 2012 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4768 pcs Podatkovni list MNR34J5ABJ511.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.205" L x 0.122" W (5.20mm x 3.10mm)
Serija MNR Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 510
Moč na element 125mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2012, Convex, Long Side Terminals Druga imena MNR34511TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 4
Število zatičev 8 Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) natančen opis 510 Ohm ±5% 125mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2012, Convex, Long Side Terminals