PDZVTR5.1A
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
PDZVTR5.1A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PDZVTR5.1A
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka ZENER DIODE WITH SMALL POWER MOL
Podatkovni listi: 1.PDZVTR5.1A.pdf2.PDZVTR5.1A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PDZVTR5.1A
Številka dela PDZVTR5.1A Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis ZENER DIODE WITH SMALL POWER MOL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 739122 pcs Podatkovni list 1.PDZVTR5.1A.pdf2.PDZVTR5.1A.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 5.1V Toleranca ±5.88%
Paket naprave za dobavitelja PMDTM Serija -
Moč - maks 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOD-128 Druga imena PDZVTR5.1ATR
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 8 Ohms
natančen opis Zener Diode 5.1V 1W ±5.88% Surface Mount PMDTM Trenutna - povratna puščanja @ Vr 20µA @ 1V