R5013ANXFU6
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
R5013ANXFU6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R5013ANXFU6
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 13A TO-220FM
Podatkovni listi: R5013ANXFU6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R5013ANXFU6
Številka dela R5013ANXFU6 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 500V 13A TO-220FM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 52022 pcs Podatkovni list R5013ANXFU6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220FM
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 380 mOhm @ 6.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 50W (Tc) Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-220-3 Full Pack delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1300pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 35nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V natančen opis N-Channel 500V 13A (Ta) 50W (Tc) Through Hole TO-220FM
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 13A (Ta)