RB050LA-40TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB050LA-40TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RB050LA-40TR
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 40V 3A PMDT
Podatkovni listi: RB050LA-40TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RB050LA-40TR
Številka dela RB050LA-40TR Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DIODE SCHOTTKY 40V 3A PMDT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 161826 pcs Podatkovni list RB050LA-40TR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 550mV @ 3A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja PMDT Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOD-128 Delovna temperatura - spoj 150°C (Max)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
natančen opis Diode Schottky 40V 3A Surface Mount PMDT Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 40V
Tok - Povprečni popravek (Io) 3A Capacitance @ Vr, F -