RB055LAM-60TFTR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB055LAM-60TFTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RB055LAM-60TFTR
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 60V 3A PMDTM
Podatkovni listi: 1.RB055LAM-60TFTR.pdf2.RB055LAM-60TFTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RB055LAM-60TFTR
Številka dela RB055LAM-60TFTR Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DIODE SCHOTTKY 60V 3A PMDTM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 384330 pcs Podatkovni list 1.RB055LAM-60TFTR.pdf2.RB055LAM-60TFTR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 680mV @ 3A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 60V
Paket naprave za dobavitelja PMDTM Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOD-128 Delovna temperatura - spoj 150°C (Max)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 60V 3A Surface Mount PMDTM
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 70µA @ 60V Tok - Povprečni popravek (Io) 3A