RB060L-40DDTE25
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB060L-40DDTE25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RB060L-40DDTE25
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 40V 2A PMDS
Podatkovni listi: RB060L-40DDTE25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RB060L-40DDTE25
Številka dela RB060L-40DDTE25 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DIODE SCHOTTKY 40V 2A PMDS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 214295 pcs Podatkovni list RB060L-40DDTE25.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 500mV @ 2A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja PMDS Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AC, SMA Druga imena RB060L-40DDTE25TR
Delovna temperatura - spoj 125°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 40V 2A Surface Mount PMDS
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1mA @ 40V Tok - Povprečni popravek (Io) 2A