RB080L-30TE25
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB080L-30TE25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RB080L-30TE25
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 30V 5A PMDS
Podatkovni listi: RB080L-30TE25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RB080L-30TE25
Številka dela RB080L-30TE25 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DIODE SCHOTTKY 30V 5A PMDS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 265813 pcs Podatkovni list RB080L-30TE25.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 510mV @ 5A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja PMDS Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AC, SMA Druga imena RB080L-30TE25TR
RB080L30TE25
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 30V 5A Surface Mount PMDS
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 150µA @ 30V Tok - Povprečni popravek (Io) 5A