RB085BM-40FHTL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB085BM-40FHTL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RB085BM-40FHTL
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka SCHOTTKY BARRIER DIODE
Podatkovni listi: 1.RB085BM-40FHTL.pdf2.RB085BM-40FHTL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RB085BM-40FHTL
Številka dela RB085BM-40FHTL Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis SCHOTTKY BARRIER DIODE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 119782 pcs Podatkovni list 1.RB085BM-40FHTL.pdf2.RB085BM-40FHTL.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 550mV @ 5A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja TO-252 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Povratni čas obnovitve (trr) 12.3ns
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Druga imena RB085BM-40FHTLCT Delovna temperatura - spoj 150°C (Max)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 40V 10A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 200µA @ 40V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 10A