RB160A90T-32
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB160A90T-32 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RB160A90T-32
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 90V 1A MSR
Podatkovni listi: RB160A90T-32.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RB160A90T-32
Številka dela RB160A90T-32 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DIODE SCHOTTKY 90V 1A MSR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6046 pcs Podatkovni list RB160A90T-32.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 730mV @ 1A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 90V
Paket naprave za dobavitelja MSR Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer DO-41 Mini, Axial Delovna temperatura - spoj 150°C (Max)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
natančen opis Diode Schottky 90V 1A Through Hole MSR Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 90V
Tok - Povprečni popravek (Io) 1A Capacitance @ Vr, F -